Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania. Portale randkowe Opinie

Szukasz miłości w sieci ? Chcesz się wymienić doświadczeniami ?
ajsztan007
Posty: 17
Rejestracja: 05 paź 2016, 14:24

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: ajsztan007 » 05 paź 2016, 14:27

Witam jak dla mnie to znam dwa portale randkowe które mogę polecić jeden to Symtatia tylko jest trochę płatna a druga to Badoo tam można bardzo dużo fajnych osób poznać tam znalazłem dziewczynę właśnie :D

Gabriela
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2016, 18:46

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: Gabriela » 30 paź 2016, 18:52

Portale randkowe sa skuteczne ale wszystko zalezy od indywidualnego podejścia i nastawienia.

Trzeba tez uzbroić sie w cierpliwość bo cieżko trafić za pierwszym razem w dziesiątkę.

bławatek
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2016, 19:21

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: bławatek » 05 gru 2016, 19:29

Cześć,
wiele krąży opinii na temat portali randkowych, niektórzy uważają, że to strata czasu, inni, że to tylko "zdzieranie kasy"... Prawda jest taka, że nikt nie chce tam być, ale mamy takie czasy, że ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego "przypadkiem". W pracy ekipa jest zazwyczaj stała [zresztą, nie oszukujmy się, łączenie pracy z życiem prywatnym nie jest najlepszym pomysłem], ze znajomymi spotykamy się coraz rzadziej [poza tym, marne szanse, że jeśli umówisz się z koleżanką, przyprowadzi specjalnie dla Ciebie wolnego i przystojnego faceta]...

wikunia.kikunia
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2017, 10:56

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: wikunia.kikunia » 24 kwie 2017, 11:22

ciężko polecić jeden portal randkowy, każdy musi znaleźć coś właściwego dla siebie, ja kilka razy rejestrowałam się na portalach randkowych, ale nie będę tutaj robiła reklamy, ani antyreklamy, można przejrzeć rankingi, albo wpisać portal randkowy w google, wtedy wyskakują te najpopualrniejsze, a co za tym idzie najlepsze portale randkowe ;)

Malinka40
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2017, 12:32

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: Malinka40 » 19 cze 2017, 12:42

Byłam na kilka randkach z osobami zapoznanymi na portalu randkowym i mogę stwierdzić , że można nawiązać ciekawe znajomości a nawet znaleźć miłość.
Raz nawet byłam w związku pół roku z osobą z portalu randkowego, nie chcę wymieniać nazwy aby nie być posądzoną o reklamę :)

karola_77
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2016, 19:25

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: karola_77 » 23 lip 2017, 12:36

Pewnie, że przez internet można kogoś poznać. Tylko pamiętaj o jednym, że przez internet możesz nawiązać z kimś kontakt, ale jeżeli chcesz rozwinąć Waszą znajomość, to już nie przez internet, tylko musicie znajomość przenieść do realu. Bo czasem ludzie o tym zapominają i czytałam wiele takich wątków, gdzie dziewczyny opisują, jak to się zakochały w kimś przez internet, że są w związku, są szczęśliwe, ale mają problem, bo jeszcze się z facetem nie udało spotkać. To jak w taki sposób można budować relację? Jedynie przez internet? Tak się raczej nie da... Właśnie to mi się podoba na mydwoje, że jak już kogoś tam poznaję, to facet jest od razu gotowy na spotkanie, oczywiście to nie jest tak, że z pierwszym lepszym umawiam się na spotkanie, bardziej wygląda to tak, że przez internet nawiązuję taką początkową znajomość, w ten sposób oceniam czy warto się z nim spotkać, ale jeśli stwierdzę, że warto, to nie przeciągam korespoendencji przez internet, tylko po prostu umawiamy się na spotkanie. I pamiętaj o tym, jak już kogoś chcesz szukać przez internet. Ale moim zdaniem warto.

NikodemUS
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2017, 14:43

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: NikodemUS » 07 gru 2017, 15:02

Sam też zaczynam misję pod tytułem "randki przez internet" gdyż w moim wieku (47 lat) ciężko jest już znaleźć kogoś wolnego z mojego otoczenia. Jestem pełen nadziei. Zarejestrowałem się już w jednym portalu randkowym i widzę , że wpływają listy od kobiet. Może trafi się ta jedyna :)

jaskiniowiec
Posty: 15
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:13

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania.

Postautor: jaskiniowiec » 06 maja 2019, 18:20

Ja osobiście uważam , że zdecydowanie lepsze są płatne portale niż darmowe. Dlaczego ?

Odpowiedź jest bardzo prosta - na darmowych jest wielu bajerantów, takich którzy dla zabawy rejestrują się i się bawią.

Natomiast w płatnych portalach użytkownik płacąc wie czego szuka. To nie tylko moja opinia ale też wielu osób z którymi rozmawiałem na ten temat.

jagoda50
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:35

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania. Portale randkowe Opinie

Postautor: jagoda50 » 21 maja 2019, 19:50

Jeśli mogę dorzucić coś od siebie:

Tutaj znalazłam porównanie portali randkowych, ranking portali randkowych - jaki portal randkowy wybrać

Mam jeszcze jedno miejsce do polecenia , tutaj znajdziecie randki internetowe oraz porady w jaki sposób pozbyć się nieśmiałości. Życzę ciekawej lektury.

aniawaw
Posty: 8
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:42

Re: Jaki portal randkowy polecacie ? Coś sprawdzonego i godnego zaufania. Portale randkowe Opinie

Postautor: aniawaw » 21 maja 2019, 21:51

Dzięki, fajne artykuły i porady :)


Wróć do „Miłość i Portale Randkowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron