Prezent na chrzciny

Wszystko o naszych dzieciach i dla nich.. Problemy, Porady, Wymiana doświadczeń
Marttyna
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 19:37

Prezent na chrzciny

Postautor: Marttyna » 21 mar 2015, 20:14

Jaki prezent wybrać na chrzciny, kiedy mam być matką chrzestną? Nie orientuję się w tym jakie prezenty powinno się dać, jednak jestem daleka od dawania prezentów, które nie są praktyczne. Nie wchodzą zatem w grę żadne łyżeczki i smoczki z grawerem. Co wybrać? Z czego dziecko będzie się później cieszyło i rodzice również? Budżet do 200 zł.

puszkin
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2015, 14:06

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: puszkin » 22 mar 2015, 14:09

Proponowałbym dać pieniążki w kopercie;) Rodzice sami już wybiorą na co praktycznego je wydać. Ewentualnie dogadaj się z rodzicami co się może przydać i po prostu to kup:)

Nika
Posty: 50
Rejestracja: 23 mar 2015, 13:58

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: Nika » 23 mar 2015, 14:07

A ja bym pieniędzy nie dawała, to takie bezosobowe wg mnie. Lepiej kupić prezent. Teraz jest mnóstwo fajnych edukacyjnych zabawek dla maluchów, Fisher Price na przykład ma świetne, ja właśnie u nich kupowałam prezent dla mojej chrześnicy. I do tego wystarczy jakaś fajna kartka na pamiątkę. Zmieścisz się w 200zł.

PannaAnna
Posty: 45
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:28

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: PannaAnna » 10 kwie 2015, 11:44

Możesz kupić na przykład taki pierwszy, mały, podstawowy rowerek dla malucha. Oczywiście minie trochę czasu, zanim dziecko na niego wsiądzie, ale na pewno w przyszłości się przyda i będzie praktyczny. Takie plastikowe są tanie.

Pawel
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2015, 19:12

Re: Prezent na chrzciny

Postautor: Pawel » 28 lis 2015, 16:20

najpopularniejszym prezentem jest srebrny smoczek , albo tez obrazki ze srebrnymi elementami.
Żyj chwilą - to moje motto :)


Wróć do „Dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron