Zmiana wystroju pokoju - pomocy :)

Wszystko dla domu, Projektowanie wnętrz, Projekty domów, Wyposażenie..
Marttyna
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 19:37

Zmiana wystroju pokoju - pomocy :)

Postautor: Marttyna » 21 mar 2015, 20:01

Planuję zmianę wystroju mojego pokoju. Jednak wszystkie meble muszą w nim zostać, ponieważ niedawno były wymieniane. Zastanawiam się zatem co mogłabym dodać, co zmienić, żeby jednak ta zmiana była widoczna. Planuję również pomalowanie ścian na inny kolor, ten co mam teraz jest już kilka lat, więc ściany wymagają odświeżenia.

W tym momencie w pokoju znajduje się duża biała szafa, niewielkie biurko, fotel i rozkładane łóżko. Ściany są koloru jasnego fioletu z wrzosem. Chciałabym ściany pomalować na biało i szaro. Czy w połączeniu z białymi meblami będzie to ładnie wyglądało? Jakie dodatki byście dobrali do takiego wystroju? Jakie kolory ożywiłyby tak jasne wnętrze? Jednak od razu powiem, że chcę wprowadzić góra trzy kolory.

Liczę na Waszą pomoc :-)

guciek
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2015, 20:26

Re: Zmiana wystroju pokoju - pomocy :)

Postautor: guciek » 23 mar 2015, 20:52

Pomyśl o kontrastowych dodatkach. Bardzo ładnie do bieli i szarości będzie pasował fiolet i np. żółty ale oczywiście w pojedynczych, nieprzesadzonych dodatkach. Możesz rzucić na poduszko kolorowe poszewki w tych kolorach a na pewno ożywią pokój. Ja postawiłabym na małą ilość kolorowych dodatków tak, żeby jednak nie przyćmiły tego pokoju, który na pewno będzie ładnie wyglądał w bieli i szarości. Ewentualnie jakiś kolorowy koc, kubki czy doniczki na kwiatki :)

PannaAnna
Posty: 45
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:28

Re: Zmiana wystroju pokoju - pomocy :)

Postautor: PannaAnna » 24 mar 2015, 19:38

A mnie właśnie ten szary i biały średnio się widzi z fioletem. Poszłabym w dodatki drewniane ( jakaś fajna donica, ramki na zdjęcia etc). Wtedy w pokoju osiągnie się styl skandynawski,. Oczywiście bardziej kolorowe dodatki są ok, ale jednak wybrałabym coś nieco bardziej stonowanego.

furiss50
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2015, 10:17

Re: Zmiana wystroju pokoju - pomocy :)

Postautor: furiss50 » 14 kwie 2015, 10:20

Zawsze można położyć płytki :) moi znajomi tak zrobili, że wyrzucili kawał paneli i zamiast tego tak fajnie, efektownie umieścili płytki :)


Wróć do „Dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron