[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Łuszczy mi się skóra - co zrobić ? - WolnyPortal.pl

Łuszczy mi się skóra - co zrobić ?

Zdrowie, Żyj zdrowo, Medycyna, Porady
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pawel
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2015, 19:12
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Łuszczy mi się skóra - co zrobić ?

Postautor: Pawel » 23 mar 2015, 19:11

Od pewnego czasu łuszczy mi się skóra na czole, co mam zrobić ?
Wydaje mi się , że to może być powiązane z lekami na tarczycę.. gdy ich nie biorę to wszystko wraca do normy po 5 dniach.
Zażywam Euthyrox 50

Proszę o pomoc
Paweł
Żyj chwilą - to moje motto :)

madzik
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2015, 19:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Łuszczy mi się skóra - co zrobić ?

Postautor: madzik » 26 mar 2015, 19:45

Przede wszystkim musisz nawilżać skórę dobrymi kremami. Jednak jeśli to nie pomoże, to musisz iść do dermatologa. Możliwe, że to od leków ale problemem może być np. ŁZS. Pojawia się bardzo często na czole, niedaleko włosów.. Napisz coś więcej o swoim problemie, może pomożemy go jakoś rozwiązać. Zapoznaj się z ulotką, może to skutek zażywania tych lekarstw. Jeżeli tak, to problem po dobrym nawilżeniu powinien zniknąć.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron