[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jaką bieliznę kupić dziewczynie? - WolnyPortal.pl

Jaką bieliznę kupić dziewczynie?

Stylizacje modowe, Porady, Ogłoszenia..
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
robert25
Posty: 10
Rejestracja: 27 mar 2015, 13:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jaką bieliznę kupić dziewczynie?

Postautor: robert25 » 27 mar 2015, 13:23

Chciałbym kupić mojej dziewczynie jakiś ładny komplet bielizny. Do tej pory kupowałem i nie było problemu, jednak w sklepie w którym zawsze robię dla niej zakupy od dłuższego czasu nie było niczego co przykułoby moją uwagę. Chciałbym coś jej kupić, na co zrobić "wow". Czy Panie, tutaj na forum mają jakieś pomysły? Może podpowiecie mi gdzie kupić ładną bieliznę? Zależy mi na wyglądzie ale również na jakości.

Lilly
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2015, 11:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jaką bieliznę kupić dziewczynie?

Postautor: Lilly » 28 mar 2015, 11:21

Byłeś w sklepie Dalia? Tam mają bardzo ładne komplety ale najczęściej jednak w dużych rozmiarach, dla kobiet z większym biustem. Sprawdź jeszcze w sklepie Esotiq, tam mają bardzo duży wybór, różnych kompletów. Przeróżne wzory, kolory - jednym słowem raj! Na pewno znajdziesz tam coś dla swojej dziewczyny. Mają też stronę internetową więc możesz sprawdzić jakie kolekcje teraz weszły do sklepu i jak się prezentują.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Moda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości