Wasze hity kosmetyczne

Jak dbać o ciało..
Marttyna
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 19:37

Wasze hity kosmetyczne

Postautor: Marttyna » 21 mar 2015, 19:47

Założyłam ten temat aby dowiedzieć się jakie są Wasze hity (najlepsze waszym zdaniem) kosmetyczne. Najlepiej jeżeli pod lupę weźmiemy wszystkie kosmetyki czyli te do pielęgnacji twarzy, do pielęgnacji ciała, perfumy itp. Zamieszczajcie Wasze ulubione płyny pod prysznic, peelingi, mleczka do ciała, perfumy - jednym słowem wszystkie kosmetyki, które się u Was sprawdziły. Przy każdym kosmetyki napiszcie również dlaczego uważacie, że jest on tym, który warto używać.

Zacznę od siebie:

Pielęgnacja twarzy:
- Żel do mycia twarzy i cery skłonnej do niedoskonałości Iwostin - bardzo przyjemna konsystencja, dobra cena, neutralny zapach i dobrze oczyszczanie skóry z widocznym wyeliminowaniem niedoskonałości
- Tonik z Ziaji nagietkowy - ma super zapach, jest bardzo wydajny i bardzo przyjemnie odświeża skórę!

Kosmetyki do makijażu:
- Puder sypki MaxFactor - bardzo go lubię, ma super konsystencję, nie osadza się w porach, bardzo dobrze matowi cały makijaż i dodatkowo długo się utrzymuje
- Maskara do rzęs z Loreal Volume Million Lashes - idealnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich i co najważniejsze jest warta swojej ceny

Zapachy:
- zdecydowanie no.1 jest Chloe Chloe - zapach, który utrzymuje się bardzo długo zarówno na skórze jak i na ubraniach, pachnie rewelacyjnie, dodatkowo jest wart każdej swojej ceny!!

Lilly
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2015, 11:08

Re: Wasze hity kosmetyczne

Postautor: Lilly » 28 mar 2015, 11:14

Ja uwielbiam serię dla dzieci z Ziaji, wszystkie żele pod prysznic są dla mnie naprawdę strzałem w 10. Bardzo fajnie się pienią, pięknie pachną i kosztują niewiele.
Drugim hitem od zawsze i chyba na zawsze będzie krem Nivea, który kosztuje kilka złotych a sprawdza się fantastycznie do wszystkiego.
Trzecim hitem będzie maść witaminowa z witaminą A, która kosztuje około 2 zł a idealnie nawilża, sprawdza się na jakieś rany, suchą skórę, usta itp.

Zabiegana
Posty: 17
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:22

Re: Wasze hity kosmetyczne

Postautor: Zabiegana » 29 mar 2015, 16:02

Ja już dobrych parę lat temu odkryłam,co znakomicie nawilża moją skórę,zdecydowanie lepiej niż wszystkie balsamy i wynalazki. Zwyczajna oliwka dla niemowląt bambino-płacę za butelkę około 8zł, smaruję całe ciało,niekiedy twarz też, ale rzadziej. Dla mnie to prawdziwy hit, bo skóra jest super nawilżona.


Wróć do „Uroda / Kosmetyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron