Zakup Tabletu

Tablety, Smartfony, GPS, GSM, Modemy i inne..
akaruz
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2015, 18:27

Zakup Tabletu

Postautor: akaruz » 20 mar 2015, 19:08

Witam wszystkich! To mój pierwszy post tutaj, mam nadzieję że wkrótce ktoś pomoże miD Teraz do rzeczy...

Chcę w najbliższej przyszłości zakupić tablet, tylko kompletnie się na tym nie znam. Mój budżet nie jest zbyt wielki, jednak nie chcę go ujawniać. Prosiłbym o podawanie propozycji, który tablet będzie najlepszy jeśli chodzi o dobre parametry przy stosunkowo niskiej cenie Będę wdzięczny za każda pomocną odpowiedź!

Awatar użytkownika
krzysiek.gasik
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 16:34

Re: Zakup Tabletu

Postautor: krzysiek.gasik » 22 mar 2015, 20:44

Ja uważam, że teraz najlepszymi tabletami są Ipady, jednak za samą firmę musisz sporo wydać. Możesz jednak poszukać na aukcjach allegro i zalicytować taki tablet używany. Musisz tylko sprawdzić czy nie ma blokady i czy nie był uszkodzony. Po używanym Ipadzie nie będzie znaku, będzie na pewno działał tak jak powinien. Ostatnio kupiłem tanią Omegę i nie jestem z niej zadowolony. Tablet działa bardzo wolno, nie da się na nim praktycznie nic zrobić. Oddałem już trzeci raz do serwisu ale raczej jej nie uratuję.

Do czego ten tablet potrzebujesz? Jedynie do Internetu czy jeszcze coś chcesz na nim robić?

Zabiegana
Posty: 17
Rejestracja: 23 mar 2015, 14:22

Re: Zakup Tabletu

Postautor: Zabiegana » 23 mar 2015, 14:27

Ja mam tablet lenovo i jestem z niego całkiem zadowolona. A drogi nie był. Ale tak szczerze mówiąc to jakoś szczególnie często z niego nie korzystam, wolę jednak na komputerze stacjonarnym albo tablecie coś robić. Tablet w sumie tak raz na jakiś czas. dobry, gdy ktoś chce np. w podróży pociągiem obejrzeć film etc. Ale lenovo to fajna firma i polecam.

Awatar użytkownika
sebastian44
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2018, 9:10

Re: Zakup Tabletu

Postautor: sebastian44 » 04 lut 2019, 11:56

jak tablet, to tylko samsung, najlepszy, mega wymiata i ma fuul funkcji, dla mnie najlepszy ;) ;) ;)


Wróć do „Urządzenia Mobilne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron