[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Samochód do jazdy po mieście - WolnyPortal.pl

Samochód do jazdy po mieście

Opinie, Porady, Problemy techniczne, Ogłoszenia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
krzysiek.gasik
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2015, 16:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Samochód do jazdy po mieście

Postautor: krzysiek.gasik » 22 mar 2015, 20:48

Niestety mój samochód nie nadaje się już do jazdy. Jego naprawa znacznie przewyższyłaby jego wartość. Chcę teraz kupić samochód, który będzie moim pierwszym samochodem (poprzedni odziedziczyłem i należał do ojca).

Jaki samochód polecalibyście do jazdy po mieście? Dojazdy do pracy (głównie) i użytkowanie do celów własnych rekreacyjnych, niewiele kilometrów w trasie. Cena do 15 tyś. Macie jakieś swoje typy?

ZZZosia
Posty: 38
Rejestracja: 23 mar 2015, 17:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Samochód do jazdy po mieście

Postautor: ZZZosia » 23 mar 2015, 17:36

Do jazdy po mieście to najlepiej coś niedużego i zwrotnego...No i nie może dużo palić, wiadomo-benzyna kosztuje. Mnie się podoba nissan micra,chociaż to chyba samochód bardziej dla kobiety. Ludzie chwalą sobie też polówki, ja jakoś nieszczególnie przepadam, micra zdecydowanie fajniejsza.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron